Bestyrelsen - Ateist

Bestyrelsen

FORSIDE // Bestyrelsen
Bestyrelsen kan kontaktes på bestyrelsen@ateist.dk.

Simon Nielsen Ørregard

Simon Nielsen Ørregard

Formand
simon@ateist.dk

David Ramm

David Ramm

Bestyrelsesmedlem
david@ateist.dk

Per Bress

Per Bress

Bestyrelsesmedlem
per@ateist.dk

Henrik Simonsen

Henrik Simonsen

Bestyrelsesmedlem
henrik@ateist.dk

Ea Rebekka Vinten

Første suppleant
ea@ateist.dk

Nana Prentø

Nana Prentø

Næstformand og kasserer
nana@ateist.dk

Anders Stjernholm

Anders Stjernholm

Bestyrelsesmedlem
stjernholm@ateist.dk

Karin Liltorp

Karin Liltorp

Bestyrelsesmedlem
karin@ateist.dk

Claus Gregers Jørgensen

Claus Gregers Jørgensen

Bestyrelsesmedlem
claus@ateist.dk

Anden suppleant

Vi går en gud videre

Menu

Postadresse

Ateistisk Selskab
Peter Bangs Vej 169, 1. mf
2500 Valby

Mail:
info@ateist.dk

© Alle rettigheder reserveret