Bestyrelsen - Ateist

Bestyrelsen

FORSIDE // Bestyrelsen
Foto af bestyrelsen
Bestyrelsen kan kontaktes på bestyrelsen@ateist.dk.

Anders Stjernholm

Anders Stjernholm

Formand
stjernholm@ateist.dk

Henrik Simonsen

Henrik Simonsen

Kasserer
henrik@ateist.dk

Ea Rebekka Vinten

Ea Rebekka Vinten

Bestyrelsesmedlem
ea@ateist.dk

Claus Gregers Jørgensen

Bestyrelsesmedlem
claus@ateist.dk

Elo Hansen

Elo Gunnar Hansen

Bestyrelsesmedlem
elo@ateist.dk

Ronnie Tynell

Anden suppleant
ronnie@ateist.dk

Nana Prentø

Nana Prentø

Næstformand
nana@ateist.dk

David Ramm

David Ramm

Bestyrelsesmedlem
david@ateist.dk

Karin Liltorp

Karin Liltorp

Bestyrelsesmedlem
karin@ateist.dk

Asger Granerud

Asger Harding Granerud

Bestyrelsesmedlem
asger@ateist.dk

Niels Baden

Første suppleant
niels@ateist.dk

Vi går en gud videre

Postadresse

Ateistisk Selskab
Peter Bangs Vej 169, 1. mf
2500 Valby

Mail:
info@ateist.dk

© Alle rettigheder reserveret